بالتیمور Rising: دو سال پس از مرگ فردی گری، Shaken سیتی

baltimore - امروز صبح ابری در بیرون خانه Gilmor خانه , مجتمع مسی عمومی که دو سال پیش فردی گری دستگیر شد و در بازداشت پلیس قرار گرفت . مرگ او یک هفته پس از آن - در 19 آوریل 2015 - منجر به مجموعه‌ای از رویداده‌ای انقلابی شد که زندگی بی شماری را تغییر داد و برای همیشه آهنگ جدید city.On را تغییر داد - که با رئالیسم و واقع‌گرایی در مسیر پیش رو به رو شده و ما هنوز شهری تقسیم‌شده . ارل Mahammitt 35 ساله که در Sandtown - وینچستر بزرگ شد , گفت : " من هم ارتفاع و هم رگرسیون را می‌بینم , اما جامعه تاریخی آفریقایی - آمریکایی که گری خانه را صدا زد " ما از یک محور منفی شروع کردیم , نه حتی صفر . " ارل Mahammitt 35 ساله در حالی که در جامعه‌ای ایستاده بود که فردی گری در Baltimore.Andr دستگیر شده بود , وضعیت این منطقه را منعکس می‌کند " . چونگ و بی ان بی سی ان بی سی صحبت کرد , یک cruiser پلیس به آرامی در خیابان‌ها گشت می‌زد . لقب " پسران گوشه " - نام مستعار محلی برای مردان جوانی که مواد مخدر را می‌ند , در کنار ویترین قرار گرفتند . عده‌ای از مردم از یک نقاشی دیواری رنگارنگ از گری گذشتند , یکی از چندین شهر در اطراف شهر که به عنوان memorials.The نسبی در اینجا خدمت می‌کرد , " ناآرامی " که این شهر عمدتا سیاه را تکان داد و جمعیت آن تقریبا " riots residents.It " هنگامی

درگذشت وکیل خانواده WBALGray اعتراضات مسالمت آمیز را برانگیخت که با گذشت هر روز تنش فزاینده ای پیدا می کرد. ساعاتی پس از مراسم تشییع جنازه وی ، جیب های شهر فوران کرد ، به دنبال خاموشی قبلی با جوانان و اجرای قانون در یک مرکز محلی. شورش ، غارت و آتش سوزی که منجر به آسیب رساندن به چند صد مشاغل شد ، حداقل به دو ده افسر پلیس زخمی شد و منجر به دستگیری های گسترده شد. توسط رسانه ها در سراسر کشور و جهان ، اوضاع را تحریک کنید. جنبش ماده - همراه با بحث و گفتگو در مورد وحشیگری پلیس و بدرفتاری با افراد رنگی. اظهار داشت: اعتراضات ترامپ متوقف نشود تعمیرات پلیس بالتیمور پس از مرگ فردی گری "خانواده هنوز اندوهگین است"، گفت: ویلیام"بیلی" مورفی ، وکیل برجسته که نماینده مادر گری و سایر اقوام در یک شهرک مدنی 6 میلیون دلاری از شهر بود. "آنها به هیچ وجه مورد توجه عموم نیستند." درست همانطور که خانواده به بهبودی خود ادامه می دهند ، بهبود بالتیمور نیز اثری در حال پیشرفت است. این شهر یک شهردار جدید و چندین عضو جدید شورای شهر را انتخاب کرده است. در اکتبر سال 2015 ، یک کمیسر جدید پلیس جایگزین رئیس سابق شد که توسط شهردار آن زمان استفانی راولولز-بلیک اندکی پس از آشفتگی اخراج شد. پروتستان ها اسلحه را در مقابل افسران پلیس در نزدیکی تقاطع خیابان غربی شمال و خیابان پنسیلوانیا در بالتیمور ، MD قفل کردند. سه شنبه 28 آوریل 2015. جابین بوتسفورد / واشنگتن پست / گتی ایماژ از آن زمان ، میلیون ها دلار دولتی و فدرال که تحت دولت باراک اوباما در حال حرکت هستند ، وارد اقتصاد محلی شده اند. رزرو کنوانسیون و جهانگردی دوباره آغاز شده است ، با مقالات اخیر در نیویورک تایمز و Vogue در مورد موزه ها ، رستوران ها ، جدیدترین هتل های لوکس و جذابیت های عجیب بالتیمور صحبت می کنند

تا به امروز، ما هیچ تاثیر منفی بر حجم ، قیمت یا تقاضای بازار ندیده ایم. آنی ملی، مدیر بازاریابی در بالتیمور، که یک موسسه غیرانتفاعی مستقل است که مزایای زندگی شهری را ترویج می‌دهد، گفت: " در ۲۴ ماه از آوریل ۲۰۱۵، یک افزایش سالیانه در خانه در هر ماه وجود داشته‌است، اما سه سال و آن مربوط به آب و هوای زمستانی است." ما سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ را با ۱۵ درصد افزایش در حجم در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۶ به پایان رساندیم " مرتبط: بالتیمور با مشکلات مشابهی به عنوان مناطق صنعتی پر رونق اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند: جنایت مداوم، جیب‌های فقر و فرصت‌های شغلی ناکافی و فرصت‌های شغلی برای برخی از rates ployment بالاتر از میانگین ملی باقی می‌مانند. ۲۰۱۷.Andr e (سی - دی سی بی سی)گفت: "ما یک تعهد قوی از سوی دولت و رهبران تجاری برای ایجاد فرصت اقتصادی برای افرادی که در محله‌های فقیر و فقیر نشین که دهه‌ها پیش در بالتیمور تخریب شده‌بود را به دست خواهیم آورد". صاحب کسب‌وکار با یک

در MBA ، او قول داده است كه آموزش و پرورش و ارتقاء جوانان ، اقتصادی و نیروی كار را به عنوان ستون های اصلی دولت خود بسازد. "من متعهد هستم كه مشكلات امروز شهر ما را برطرف كنم - بیكاری ، اعتیاد به مواد مخدر ، بیماری روانی ، ناامیدی و بی خانمانی." پاگ ، در مقابل CVS بازسازی شده ای که در جریان ناآرامی ها غرق شده بود ، ایستاد. "و از آنجا که ما یک شهر انعطاف پذیر هستیم ، می توانیم با هم برطرف شویم و برای حل این مشکلات و مشکلات پیش برویم." کاترین پوگ ، شهردار بالتیمور ، در مورد برنامه های شغلی در خارج از CVS بازسازی شده که در طی ناآرامی ها دو سال پیش نابود شده است ، صحبت می کند. در بالتیمور ، مریلند در 17 آوریل 2017. آندره چونگ / برای اخبار NBC شهردار این ماه به عنوان اولین کتابخانه رایگان Enoch Pratt در شهر حضور داشت. این وسیله نقلیه ، مجهز به ترمینال های رایانه ای ، برای کمک به افراد متقاضی کار در جستجوی کار و درخواست اشتغال به محله ها سفر می کند. "BGE / Exelon به ما کمک کرد تا این مشارکت خصوصی دولتی را تأمین کنیم.". "و من از شرکت های دیگر تعهد کرده ام که چندین واحد تلفن همراه دیگر را راه اندازی کنم." مرتبط: وزارت دادگستری می یابد که اقدامات پلیس بالتیمور به صورت نژادی مغرضانه است. او معتقد است که ارائه مشاغل تابستانی و سالانه برای جوانان و ساکنان دیگر بخشی از معادله ای است که به پایین آمدن جرم کمک خواهد کرد. تاکنون امسال ، بالتیمور 95 قتل از جمله چندین تیراندازی مرگبار در تعطیلات آخر هفته عید پاک را ثبت کرده است. قتل ها پس از ناآرامی ها افزایش یافت و در سال 2015 344 نفر ، بالاترین سرانه در تاریخ این شهر بود. این یک چالش دیگر در یک اداره پلیس که قبلاً با جنجال همراه بود ، اثبات شد ، از جمله کیفرخواست های اخیر فدرال هفت افسر در یک واحد ویژه که متهم به فساد بودند. کمتر از دو سال پس از شش افسر ، سه نفر از آنها آفریقایی-آمریکایی ، متهم شدند. در مرگ گری. چندین دادگاه با حکم غیرقانونی به پایان رسید که پرونده های باقی مانده سرانجام توسط Atto ایالت بالتیمور سیتی کاهش یافت

rney Marilyn Mosby. او در حال حاضر با دادخواست پنج نفر از شش افسری که شش تن از آن‌ها در این نیرو باقی مانده‌اند مواجه است در حالی که تحقیقات اجرایی از خارج از department.Mari lyn Mosby، وکیل‌مدافع بالتیمور، اتهامات جنایی علیه شش افسر را در روز جمعه، ۱ مه ۲۰۱۵ اعلام کرد. تعدادی از افسران تبرئه شدند و بقیه موارد حذف شدند. او گفت: " من فکر می‌کنم که شغل و پاسخگویی به اصلاحات پلیس منجر شده‌است که بخشی از حکم رضایت اداره دادگستری هستند." کوین دیویس، کمیسر پلیس، بر روابط اجتماعی قوی‌تر تاکید کرده‌است و در حال حاضر شروع به اجرای یک سری اصلاحات دپارتمانی کرده‌است. دیویس می‌گوید: "من فکر می‌کنم در طول یک دهه این شهر کاملاً متفاوت خواهد بود" اگرچه برخی از ساکنان بالتیمور با منطقه قدیمی گری مصاحبه کرده‌اند، اما برخی معتقدند که پلیس هنوز از تاکتیک‌های تهاجمی استفاده می‌کند. یک مرد جوان سیاه‌پوست که نخواست نامش فاش شود گفت: "به نظر من احترام بیشتری وجود دارد، " من فکر می‌کنم احترام بیشتری وجود دارد ".

روز حکومت اوباما. این گزارش به دنبال تحقیقات فدرال و گزارشی بود که در اوایل ماه آوریل در یک دادگاه محلی بالتیمور نوشته شده بود: از گرفتن موارد برای ساختن جنگ جویان برای ساکنان و گروه‌هایی که در اوایل این ماه در یک دادگاه محلی بالتیمور گرد هم آمدند تا به داوری درباره توافق برسند. کارتر - ویلیس به دادگاه گفت که پسرش کوین آل. کوپر در ماه اوت توسط یک افسر پلیس بالتیمور به ضرب گلوله کشته شد.ری کلی, یکی از ساکنان بالتیمور غربی و سازمان‌دهنده انجمن با هیچ ائتلاف مرزی, گفت: " آندره چونگ / برای دهه‌ها با یک نیروی پلیس ضد ویروس برخورد کرده‌ایم که پروفایل نژادی, خشونت و هر سطح بی‌احترامی را انجام داده‌اند. " زمان تغییر است. " چندین مادر, همه آفریقایی - آمریکایی, در دادگاه درباره حوادث مربوط به پلیس صحبت کردند. کوپر در ماه اوت توسط یک افسر پلیس بالتیمور به ضرب گلوله کشته شد. یک مادر مجرد در آن زمان او را احضار کرد تا گزارش دهد که نوجوان رفتار می‌کند اما تراژدی وقتی رخ داد که پسرش یک ماهی‌تابه گرد و غبار پلاستیکی را تکان داد و گفته می‌شود که او احساس خطر کرده‌است. عکسی از کوین لامونت دو سال پیش از کشته شدن توسط یک افسر پلیس بالتیمور در رابطه با اخبار nbc گفت: " پسرم در خانه ما مرد. " " هدف من به عنوان یک مادر سوگوار این است که به دپارتمان مشکل‌دار ما کمک کند تا پلیس محلی را بازگرداند و به مردم کمک کند تا به نیروهای انتظامی اعتماد کنند. به عنوان بخشی از حکم

مانیتور دندانپزشکی بر اصلاحات نظارت خواهد کرد. شهردار گفت که این موقعیت به زودی اعلام خواهد شد. Dayvon Love ، یک فعال جامعه با گروه مترقی ، رهبران یک مبارزه زیبا ، گفت اگر تمداران و ساکنان بالتیمور مایل به کنار گذاشتن وضع موجود باشند ، امید به افزایش شهر وجود دارد. بعد از مرگ گری. اما وی خواستار مصلحت شد. "من فکر می کنم پنجره ای از زمان از نظر تولید اثرات مثبت وجود دارد.". "در این جو که مردم احساس امیدواری می کنند ، اگر به سازماندهی خود ادامه دهیم ، فکر می کنم می توانیم به پیشرفت معنی دار برسیم." رهبران یک مبارزه زیبا از سمت چپ: Deverick DevRock Murray ، لیدی بریون گیل ، لارنس گراندپر (نشسته) ، Dayvon Love ، و آدام جکسون.آندره چونگ / برای NBC NewsFollow NBCBLK در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام

منبع
KittyVolkman بالتیمور ,پلیس ,افسر ,چندین ,محلی ,خانه ,پلیس بالتیمور ,افسر پلیس ,چونگ برای ,وجود دارد ,آندره چونگ منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

tamireojaqgazelofratech مطالب جدید 97 دانلود تحقیق گارنی GARNI طراحی سایت و انواع اپلیکیشن |سارین وب انجام پروژه های برنامه نویسی بهترین دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی حرفه ای