CeeLo Green مشروط به دادن اکستازی به زن می شود

دادستان ناحیه لس آنجلس اعلام کرد که خواننده خواننده CeeLo Green جمعه هیچ مشکلی را برای تأمین اکستازی به یک زن در سال 2012 اعلام نکرد. گرین ، که نام واقعی وی توماس دکارلو کالاوی است ، وارد ادعای خود شد تا یک مورد جنایی برای تهیه یک ماده کنترل شده را صادر کند. قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، مارك یانگ ، خواننده برنده گرمی را به سه سال مشروط محكوم كرد و به وی دستور داده شد كه 360 ساعت خدمات جامعه را به اتمام برساند. گرین ، 39 ساله ، همچنین باید 52 جلسه مشروبات الكلی ناشناس / مواد مخدر را نیز انجام دهد. دفتر دادستان منطقه. دادستان ها پیش از این اتهام به عنف گرین را رد کردند ، پس از آنکه یک زن ادعا کرد که او به او اکستازی داده و در یک مهمانی شام به او حمله کرده است. گرین اظهار داشت که آنها رابطه جنسی اجماع دارند. گرین ، که یکی از چهار میزبان اصلی فیلم "The Voice"NBC بود ، پس از اتهام وی ، مسابقه را ترک کرد. "NBC و من قصد داریم رابطه خود را با چندین شرکت جدید از جمله یک نمایش موسیقی جدید ادامه دهیم ، در حالی که ما نیز ایده های خود را برای من کشف می کنیم. برای ایجاد و میزبانی نمایش جدید از خودم. من بی سر و صدا به شب نمی روم."

منبع
KittyVolkman گرین ,جدید ,اکستازی ,خواننده ,دادستان ,ceelo green منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تولیدی لباس زنانه بهترین سایت uriah3jdkv accueil جایی برای من سایت اینترنتی تایم اظهارنامه دانلود بازیهای رایانه ای پارسی